Baby Princess Tea Party

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.5 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Teresa Maria
Baby Princess Tea Party oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek ve eğlenceli zaman geçirerek oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve sürekli nükseden b

Baby Princess Tea Party oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek ve eğlenceli zaman geçirerek oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve sürekli nükseden bitmek tükenmek bilmeyen can sıkıntısı sorunundan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Baby Princess Tea Party oyununda kızlarınız güzeller güzeli bir prenses ile birlikte olacaklar. Bu güzel prenses bu gün sarayında başka krallıklardan gelecek olan prenses arkadaşlarını kendi sarayının en özel köşesinde çay partisine davet etti. Onlar gelmeden bir an önce tüm hazırlıkları tamamlaması gerekiyor. Kızlarınız bu eğlenceli oyunda bu güzel prensese bu konuda yardımcı olacaklar.

Misafirler için çok şık bir masa hazırlamaları gerekiyor. Çünkü krallıklarının ne kadar misafirperver olduğunu ve onların ne kadar özel olduklarını onlara göstermek istiyor. Kızlarınız oyunun menüsünde bulunan ikramlıklar, masa ve servis takımlarından dilediklerini seçip zarif bir çay partisi masası hazırlayacaklar.

Baby Princess Tea Party indir